O DKH

Vážené klientky a klienti,

Dentální klinika Hradčanská je soukromé zdravotnické zařízení, které nejen v Praze zajištuje ucelený koncept stomatologické péče www.dentalnikliniky.cz. Poskytujeme celé spektrum kvalitního zubního ošetření tak, aby klient dostal maximální možnou a dostupnou péči v celém rozsahu stomatologických oborů na jednom místě, za účasti týmu zkušených dentistů, včetně využití toho nejmodernějšího vybaveni a služeb vlastní zubní laboratoře.

Tak, jak bychom si představovali tu nejlepší péči o zuby pro nás samotné, tak se jí snažíme dělat a předávat dál. Věříme, že právě řada spokojených a vracejících se klientů je důkazem toho, že jdeme tím správným směrem. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami nám pomáhají umožnit dostupnost takovéto péče naprosto všem.

Ač se naše klinika v červnu 2017 představila v úplně nových prostorách v srdci Prahy, máme za sebou dlouholetou profesní historii. Naši zubní lékaři spolupracují na myšlence poskytování komplexní péče již od roku 1994, kdy stáli u založení společnosti Stomefekt s.r.o. Šlo tehdy o největší privátní stomatologické zařízení v České republice, které mělo na 50 zaměstnanců. V roce 2006 přešla převážná většina zaměstnanců do společnosti Dentálního Centra Danglart s.r.o., aby mohla v klidu pokračovat ve své vizi o tom, jak má ucelená služba ambulantní stomatologie vypadat. Kromě poskytování stomatologické péče, bylo v Danglartu během deseti let vyškoleno a připraveno ke zkoušce Praktický zubní lékař i 7 absolventů, kteří jsou nyní velmi úspěšní ve svých privátních praxích. Dnes se naše působnost rozšířila i na další dceřiné dentální kliniky a stomatologickou pohotovost v Kladně, Kolíně či Šluknově.

Vzhledem k rozšiřující se klientské základně, která v roce 2017 čítá na 33 000 pacientů, a nárokům na větší a modernější prostory se celý tým zubních specialistů přesunul do prostor nové kliniky - Dentální Kliniky Hradčanská. Jméno i místo se mění, ale zkušenosti a cíl zůstávají.

Děkujeme vám, že nám zachováváte přízeň a jste na této cestě s námi.
My se budeme držet našeho hesla: Vrátíme Vám Váš úsměv

Tým DKH

Zajímá Vás, v čem se lišíme od ostatních? Podívejte se na naše silné stránky ZDE

 

`

Nezávazný kontaktní formulář

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se Vám zpět.

* Povinné pole

Nebo zkuste na tel. +420 606 399 904