O DKK

Vážené klientky a klienti,

dovolte mi představit naši Dentální kliniku Kladno, soukromé zdravotnické zařízení, které nejen na Kladně zajištuje ucelený koncept stomatologické péče www.dentalnikliniky.cz. Poskytujeme celé spektrum kvalitního zubního ošetření tak, aby klient dostal maximální možnou a dostupnou péči na jednom místě, včetně využití toho nejmodernějšího vybavení a služeb zubní laboratoře v mateřské firmě. V nedávné době jsme například pořídili 3D zubní rentgen, který našemu stomatochirurgovi umožňuje posoudit to nejlepší řešení pro nápravu Vašeho chrupu.

Tak, jak bychom si představovali tu nejlepší péči o zuby pro nás samotné, tak se jí snažíme dělat i pro Vás. Věříme, že právě řada spokojených a vracejících se klientů je důkazem toho, že jdeme tím správným směrem. Smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami nám pomáhají umožnit dostupnost takovéto péče naprosto všem.

Největším problémem Středočeského kraje je nedostatečný počet zubních lékařů na počet obyvatel, který je nejvyšší v celé ČR. Rozšiřujeme proto postupně náš tým, abychom mohli uspokojit i ty obyvatele Kladna a okolí, kteří doposud neměli štěstí při hledání volného zubního lékaře. Mimo to na základě smlouvy s městem zajišťujeme i pohotovost, kam může přijít kdokoliv k vyřešení akutních stomatologických problémů.

Ač naše klinika funguje na Kladně teprve od poloviny roku 2016, stojí za ní lidé a zubní lékaři s bohatou profesní historií, kteří dnes působí převážně na Dentální klinice Hradčanská. V současné době tak působnost našich dentálních klinik pokrývá poskytování zubní praxe a pohotovosti v Praze, Kolíně, Šluknově a u nás na Kladně.

Děkujeme vám, že nám zachováváte přízeň a jste na této cestě s námi.

My se budeme držet našeho hesla: Vrátíme Vám Váš úsměv

Ing. Vladimír Sloup
ředitel

Zajímá Vás, v čem se lišíme od ostatních? Podívejte se na naše silné stránky ZDE

 

`

Nezávazný kontaktní formulář

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se Vám zpět.

* Povinné pole

Nebo zkuste na tel. +420 739 630 009