O nás

Dentální klinika Hradčanská je soukromé zdravotnické zařízení, které je součástí sítě s garantovaným standardem služeb Dentální kliniky CZ. Na jednom místě koncentrujeme celé spektrum stomatologických oborů, nejmodernější vybavení a služby včetně vlastní zubní laboratoře, aby náš tým špičkových specialistů mohl klientům poskytnout nejlepší možnou péči. Smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven zajišťují dostupnost této péče pro všechny.

Klinika zahájila činnost v nových prostorách v srdci Prahy v červnu 2017, máme však dlouholetou profesní historii. Naši zubní lékaři spolupracují na myšlence poskytování komplexní péče již od roku 1994, kdy stáli u zrodu společnosti Stomefekt. Tehdy se jednalo o největší privátní stomatologické zařízení v České republice s padesáti zaměstnanci. V roce 2006 přešla převážná většina zaměstnanců do společnosti Dentálního Centra Danglart, aby nadále naplňovat svou vizi o ucelené nabídce služeb ambulantní stomatologie.

Danglart kromě poskytování stomatologické péče během deseti let umožnil vyškolení a přípravu ke zkoušce Praktický zubní lékař sedmi absolventům, kteří jsou nyní velmi úspěšní ve svých privátních praxích. Dnes se naše působnost rozšířila i na další dceřiné dentální kliniky a stomatologickou pohotovost v Kladně a v Kolíně.

Vzhledem k rozšiřující se klientské základně, která v roce 2017 čítala na 33 000 klientů, a rostoucím nárokům na větší a modernější prostory se celý tým zubních specialistů přesunul do nové Dentální Kliniky Hradčanská. Jméno i místo se změnilo, zkušeností je stále více, ale cíle zůstávají.

Zajímá Vás, v čem se lišíme od ostatních? Podívejte se na naše silné stránky ZDE

 

`

Nezávazný kontaktní formulář

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se Vám zpět.

* Povinné pole

Nebo zkuste na tel. +420 606 399 904