O nás

Dentální klinika Kladno je soukromé zdravotnické zařízení, které je součástí sítě s garantovaným standardem služeb Dentální kliniky CZ. Na jednom místě koncentrujeme celé spektrum stomatologických oborů, nejmodernější vybavení a služby včetně vlastní zubní laboratoře v mateřské firmě, aby náš tým špičkových specialistů mohl klientům poskytnout nejlepší možnou péči. Smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven zajišťují dostupnost této péče pro všechny.

Zásadním problémem Středočeského kraje je nedostatečný počet zubních lékařů. Proto rozšiřujeme náš tým, abychom mohli uspokojit i ty obyvatele Kladna a okolí, kteří při hledání svého zubaře dosud neměli štěstí. Na základě smlouvy s městem zajišťujeme i pohotovost, kam může kdokoli přijít řešit své stomatologické problémy.

Klinika funguje na Kladně od poloviny roku 2016 a její tým tvoří vynikající zubní lékaři s bohatou profesní historií. V současné době Dentálních kliniky CZ provozují zubní praxe a poskytují pohotovost v Praze, v Kolíně a samozřejmě na Kladně.

Ing. Vladimír Sloup
ředitel

Zajímá Vás, v čem se lišíme od ostatních? Podívejte se na naše silné stránky ZDE

 

`

Nezávazný kontaktní formulář

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se Vám zpět.

* Povinné pole

Nebo zkuste na tel. +420 739 630 009